Kuchnia klasyczna biała

W tej kuchni zdecydowanie dominuje elegancja i klasyczne piękno, które wynika zarówno z wyboru kolorów, jak i zastosowania wysokiej jakości materiałów. Subtelny, popielaty kolor, który dodaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. Nie jest to jednak jednolity, niewyróżniający się kolor. Przeciwnie, popielatą bazę świetnie przełamuje wyrazista, zielona mozaika Raw Decor Aurora Green, która przyciąga wzrok i dodaje wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Złote dodatki są tutaj kluczem do elegancji. Adriana to także klasyczne uchwyty Buster+Punch Pull Bar, które świetnie komponują się z listwą przy mozaice, okapem i armaturą. Wszystko razem tworzy harmonijną całość, w której nic nie jest przypadkowe.

Na ścianie możemy zauważyć piękną okładzinę Dekton Entzo. Jest to materiał znany z wysokiej odporności na temperaturę i zarysowania, co czyni go idealnym wyborem do kuchni. Poza praktycznymi zaletami, Dekton Entzo wyróżnia się także unikalnym wyglądem, który dodaje wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Blaty zostały wykonane z konglomeratu Silestone Poblenou. Wykończenie Suede, które imituje zamsz, to ciekawy wybór, który wprowadza do wnętrza kuchni nieco ciepła i przytulności. Wszystko to razem tworzy spójną całość, w której każdy element ma swoje miejsce i spełnia swoją rolę. Jest to kuchnia, która łączy w sobie klasyczną elegancję z nowoczesnymi rozwiązaniami, a jednocześnie jest funkcjonalna i przyjemna dla oka.

Chcesz mieć indywidualną kuchnię?

Pomożemy spełnić to marzenie!

Zarezerwuj spotkanie, podczas którego będziemy mogli dokładnie omówić Twoje potrzeby i oczekiwania. Razem zaplanujemy Twoją wymarzoną kuchnię.